Відгуки про компанію ДРІБНИЦІ ОПТОМ ® ОПТОВА КОМПАНІЯ
- Тетяна В.
замовлення швидко офомили і відправили)
- Коментар продавця
Тетяна, дякуемо за Ваш вiдгук. Гарних Вам продажiв)
- Коментар продавця
- Інна П.
швидко, точно, товар відповідає опису, але доставка за рахунок покупця(
однієї позиції не було в наявності на складі, гроші відразу поовернули на карту- Коментар продавця
Iнна, дякуемо за Ваш вiдгук та комментарi. Завжди радi спiвпрацювати. Доставка товару за рахунок покупця, але покупець мае змогу обрати будь яку службу перевiзника за власним бажанням.
- Коментар продавця
- Наталія М.
- Тамара В.
Отличная компания.Рекомендую!
- Коментар продавця
Тамара, благодарим за отличную оценку нашей работы) С нетерпением ждем новых заказов!
- Коментар продавця
- Сергей З.
- Ірина Т.
Очень очень долго обрабатываю заказ. Заказ через интернет оформила 20.10.2016 года, а сказали что вышлют аж 24.10.2016 года и соответственно получу товар во второй половине дня 25.10.2016 года (в лучшем случае). Работаю с этой компание около года, но такого отношения "халатного" к покупателям не было. Мне казалось, что в наше время, нужно быть горой за каждого клиента, а вы просто отбиваете охоту с вами работать(((.
- Коментар продавця
К сожалению, мы не можем прокомментировать описанную Вами ситуацию, так как отзыв анонимный.
В среднем процедура от момента приема заказа до его отправки занимает 1-2 дня. Но бывают исключения (товар, который производится под заказ) В ситуациях подобного рода, рекомендуем обращаться к нашим менеджерам, они дадут Вам полную информацию по Вашему заказу и сообщат когда будет отправка и почему. Надеемся на понимание и дальнейшее сотрудничество)
- Коментар продавця
- Андрій М.
Погано, не додали 2 одиниці товару( хоча я оплатив весь заказ) і ніхто не компенсував, також замість безколірних губок відправили чорні.
- Коментар продавця
Андрій, будь ласка, зв'яжіться з нами найближчим часом. Ми завжди виправляємо помилки, та компенсуємо вартість товару.
Прийміть наші вибачення, сподіваємося на розуміння і подальшу співпрацю.
- Коментар продавця
- Уляна Р.
- Григорий З.
- АЛЕКСАНДР Р.
- Коментар продавця
Александр спасибо за отличную оценку, успехов Вам и процветания)))
- Коментар продавця

